GÜL-AL OTOMOTİV SATIŞ SONRASI.

Hizmetler

Teknolojik açıdan oldukça üst seviyede olan BMW marka otomobilinizin periyodik bakım, onarım ve hasar sonrası bazı onarım işlemleri gerekmektedir. Bu karmaşık onarım işlemleri için de özel araçların kullanılması gerekir. İleri teknoloji ile donatılmış otomobiller de ise bu ihtiyaç daha üst seviyededir. İstanbul Çekmeköy’de yer alan Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisi Gül-Al Otomotiv; profesyonel bilgi ve deneyimi ile her türlü servis ihtiyacınızda yanınızdadır. Servis teknolojilerinde BMW öncülüğünde başlatılan "Key Reader Sistemi" (otomobilin tüm ihtiyaçlarını anahtardan okuma) uygulanmaktadır Bununla birlikte zaten CBS, yani ihtiyaca göre bakım sistemi kullanılmaktadır. Bu da otomobiliniz için sadece gerekli olan bakımın yapılmasını sağlamaktadır.

Ücretsiz Yol Yardım Hizmeti

Ücretsiz Yol Yardım Hizmeti

Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek üzere oluşturulmuş Acil Servis, 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir. Aracınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda 444 22 99 Acil Servis Hattı'nı arayarak her türlü arıza ve hasar durumunda Yol Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz. Ekibimiz ihtiyacınıza göre aracınıza bulunduğu yerde müdahale edecek ya da aracınızın en yakın yetkili servise çekilmesini sağlayacaktır.

Ücretsiz Lastik Oteli

Ücretsiz Lastik Oteli

Gülal Otomotiv’in lastik bakım ve değişim hizmeti kapsamında birçok güvenilir ve kaliteli marka lastik, cazip alım şartlarıyla sizlere sunulmaktadır. Ayrıca satın aldığınız lastiklerin hava basıncı, lastik kontrolü, diş derinliği ölçümü ve balans gibi rutin bakım hizmetleri de uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Ücretsiz Vale Hizmeti

Ücretsiz Vale Hizmeti

BMW'nizi bakım ya da onarım için İstanbul il sınırları içindeki adresinizden BMW'nizi teslim alıp sonrasında dilediğiniz yere ücretsiz olarak teslim ediyoruz.

Hasar Destek Hizmeti

Hasar Destek Hizmeti

HASAR NE OLURSA OLSUN, İLK GÜNKÜ GÖRÜNÜM.
Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisimiz, BMW'nizin onarımını sağlamaktadır. BMW servis uzmanlarımız boya ve kaportayı kapsayan hasar hizmetlerini modern onarım yöntemleri ile profesyonel olarak uygulamaktadır.
BMW kaporta onarım işleri, BMW kalite standartlarına tabi olup, son derece nitelikli GÜL-AL Otomotiv BMW servis uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Gövde üzerinde hafif ya da kapsamlı bir hasar olması fark etmeksizin, uzmanlarımız en güncel onarım tekniklerini ve Orijinal BMW Parçalarını kullanarak BMW'nizin BMW çarpışma testi gerekliliklerine uygun bir duruma gelmesini sağlar.
Yenilikçi teknoloji ve olağanüstü uzmanlığın mükemmel bileşimi, otomobilinizin, gövde işlemleri tamamlandıktan sonra yeniden kullanılabilmesini mümkün kılar ve BMW standartlarında güvenlik sunar.

Ücretsiz İkame Araç Hizmeti

Ücretsiz İkame Araç Hizmeti

İstanbul Çekmeköy BMW Yetkili Servisi Gül-Al Otomotiv’ de BMW nizin bakım işlemleri yapılırken kısa süreliğine de olsa sürüş keyfinizden uzak kalmamanız için ikame otomobil tahsis edilir. Üstelik bu hizmeti ücretsiz sunuyoruz.

Oto Kuaför ve Otomobil Koruma Sistemleri

Oto Kuaför ve Otomobil Koruma Sistemleri

Detaylı iç-dış temizlik, döşeme-halı koruma, tente ve havalandırma kanallarının temizlenmesi gibi uygulamaları hayata geçiren oto kuaför hizmetimiz, aracınızın ilk günkü temizlik ve yeniliğine kavuşmasını sağlar. Ultra boya koruma, güneş kontrol cam filmleri ve anti-bakteriyel temizlik gibi ek uygulama seçenekleri de sunan hizmetimiz, aracınızın ışıltısını korumak için gereken tüm bakımları içermektedir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Detaylı bilgi alın
Service Inclusive

Service Inclusive

Siz Sadece Sürüşe Odaklanın. Gerisini Biz Hallederiz.

BMW Service Inclusive Sistemi, BMW'nizin aldığı hizmetleri bir adım öteye taşır. Size uygun bir BMW Service Inclusive paketi sayesinde, bakım maliyetleri konusunda endişelenmek tarih oluyor. Önceden satın alınan paket kapsamında, BMW'nizin ilgili süre / kilometre sınırları içerisindeki bakımı, dünyanın her yerinde bu sisteme tabi olan BMW Yetkili Servisleri tarafından yapılır. Böylelikle BMW'niz İstanbul Çekmeköy BMW Yetkili Servisi Gül-Al Otomotiv’in ve orijinal BMW parçalarının mükemmel kalitesinden mahrum kalmamış olur.

Joy Card

Joy Card

JOY Card ile birlikteyiz.

İstanbul Çekmeköy BMW Yetkili Servisi Gül-Al Otomotiv’de, üstün ve titiz satış sonrası hizmetleri ve güvene dayalı işbirliği anlayışı JOY Card ile pekiştiriliyor. JOY Card başvurusu yaparak servis devamlılık programımıza otomobilinizi üye yapabilirsiniz. JOY Card, 2 yaşını doldurmuş* BMW otomobillerine servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; otomobil yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlıyor.

*JOY Card avantajlarından yararlanabilmeniz için otomobilinizin tescil tarihinden JOY Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı geçmesi gereklidir. Otomobilinizi kullanılmış olarak aldıysanız JOY Card başvurusu yapabilmeniz için Gül-Al Otomotiv’e başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Uzatılmış Garanti Paketi

Uzatılmış Garanti Paketi

Sürüş keyfinizin Devamı için.

Uzatılmış Garanti Paketi, Borusan Otomotiv tarafından Uzatılmış Garanti Paketi ve Servis Belgesinde belirtilen koşullara tabi olarak sağlanan ticari bir garantidir. Uzatılmış Garanti Paketi, bazı istisnai durumlar dışında tüm mekanik ve elektrik aksamın çalışabilirliğini kapsamaktadır. 5 yaşını ve 100.000 km'yi aşmamış tüm BMW otomobillere sunulmaktadır.

CBS

CBS

Mükemmel kombinasyon.

BMW Şartlara Bağlı Servis (CBS), aşınan parçaları, yağ seviyesini ve kilometreyi takip eden yenilikçi bir bakım konseptidir. Bu kapsamda aracınız, sadece ihtiyaç olduğunda gerekli uyarıları size yaparak, ilave masraflara ve zaman kaybına engel olur. CBS göstergeleri, periyodik olarak değişimi gereken bakım parçalarıyla ilgili verileri düzenli olarak değerlendirerek bir sonraki servis ziyaretiniz hakkında sizi bilgilendirir.

BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

Detaylı bilgi alın